Moleneindplein 17
5262 CW
Vught
Horeca | circa ㎡
Verhuurd
Omschrijving
Bestemming
Het bedrijfsgebouw is volgens opgave van de gemeente Vught opgenomen in het bestemmingsplan ‘Molenstraat eo 2016'. Dit werd vastgesteld bij Raadsbesluit d.d. 22 december 2016.
Het perceel heeft volgens dit bestemmingsplan de bestemming ‘Centrum’ met als functieaanduiding 'horeca van de categorie 3'.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1963 |
| Energieklasse | A + |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde en in de nabije omgeving van het object |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.