Kempenlandstraat 13 A
5262 GK
Vught
Bedrijfsruimte | circa 342 ㎡
Kantoorruimte | circa 89 ㎡
€ 40.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 282 m² bedrijfsruimte / showroom
Circa 60 m² entresol
Circa 89 m² kantoorruimte
Turnkey opleverniveau
De perfect afgewerkte te huur aangeboden bedrijfsruimte / kantoorruimte / showroom is gelegen aan de Kempenlandstraat 13A, op bedrijventerrein De Baarzen in Vught. De ruimte maakt onderdeel uit van een kleinschalig bedrijfsverzamelcomplex.
De gemeente Vught telt ruim 25.000 inwoners en is gelegen in een landschappelijk mooie omgeving, op korte afstand van de stad ‘s-Hertogenbosch.
Bedrijfsruimte / showroom
De bedrijfsruimte / showroom heeft een oppervlakte van circa 282 m² op de begane grond en circa 60 m² entresol.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 342 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1973 |
| Parkeerfaciliteiten | Het buitenterrein is verhard met klinkers en voorzien van buitenverlichting. op het terrein en tevens aan de openbare weg is voldoende gelegenheid om te parkeren. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 500 m tot 1000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.