Wolput 28 A
5251 CG
Vlijmen
Kantoorruimte | circa 258 ㎡
Verhuurd
Omschrijving
VERHUURD
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 258 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Energieklasse | C |
| Parkeerfaciliteiten | Het object beschikt over circa 10 parkeerplaatsen. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verhuurd |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.