Laarstraat 32 b
5334 NS
Velddriel
Bedrijfsruimte | circa 70 ㎡
Prijs op aanvraag
Omschrijving
TE KOOP
22 duurzame bedrijfsunits – Velddriel
Op een uitstekend bereikbare locatie in Velddriel bieden wij 22 hoogwaardige en duurzame bedrijfsunits te koop aan. De units maken deel uit van een modern en representatief bedrijfsverzamelgebouw en zijn uitermate geschikt voor ondernemers, beleggers en zzp’ers die op zoek zijn naar functionele bedrijfsruimte met een professionele uitstraling.
Bedrijfsunits
Het complex is recent gerealiseerd en kenmerkt zich door een strakke, moderne architectuur, hoogwaardige materialen en een duurzaam ontwerp. De bedrijfsunits zijn geschikt voor diverse doeleinden, zoals opslag, lichte productie, werkplaats, showroom of combinatie van werken en opslaan.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te koop |
| Oppervlakte | 70 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2025 |
| Parkeerfaciliteiten | Elke unit is voorzien van minstens één parkeerplaats |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 1000 m tot 1500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.