Mgr.Hermuslaan 70
5271 RK
Sint-michielsgestel
Bedrijfsruimte | circa ㎡
Kantoorruimte | circa 245 ㎡
€ 30.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 245 m² kantoorruimte
Op een goed bereikbare locatie in de wijk Theereheide in Sint-Michielsgestel wordt deze multifunctionele kantoorruimte aangeboden voor verhuur.
Kantoorruimte
De kantoorruimte bestaat uit circa 245 m² kantoorruimte gelegen op de begane grond.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 245 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1966 |
| Energieklasse | D |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid op het terrein aanwezig |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 4000 m tot 5000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.