Boschweg 155
5481 EE
Schijndel
Kantoorruimte | circa 145 ㎡
Verhuurd
Omschrijving
TE HUUR
Circa 145 m² kantoorruimte/praktijkruimte
Hoge attentiewaarde!
De te huur aangeboden kantoor/praktijkruimte is gelegen aan de Boschweg 155 te Schijndel. Schijndel heeft circa 23.000 inwoners is gelegen in de meierij van ’s-Hertogenbosch. De Boschweg maakt onderdeel uit van bedrijventerrein Molendijk. Molendijk was het eerste bedrijventerrein in Schijndel en dat is terug te zien in de kleinschaligheid en de combinatie met wonen.
In deze ruimte was voorheen een sport- en voedingscoachpraktijk gevestigd.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 145 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1994 |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verhuurd |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.