van Heurnstraat 8
5211 ZN
’s-Hertogenbosch
Zorgvastgoed | circa ㎡
€ 67.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 370 m² maatschappelijke ruimte
Bent u op zoek naar een maatschappelijke ruimte in het centrum van ’s-Hertogenbosch? Dan is dit object aan de Van Heurnstraat 8 wellicht precies wat u zoekt. Deze karakteristieke locatie biedt circa 370 m² aan ruimte, gelegen een begane grond en het souterrain.
Kantoorruimte
De kantoorruimte bevindt zich in een hoekpand met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan de straatzijde. De kantoorruimte heeft een oppervlakte van circa 325 m² op de begane grond en circa 45 m² souterrain en heeft een functionele indeling, met meerdere vertrekken, een royale entree, pantry en sanitaire voorzieningen. De afwerking is eenvoudig, maar biedt volop mogelijkheden voor herinrichting of renovatie naar eigen wens. Deze locatie is geschikt voor maatschappelijke doeleinden.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1925 |
| Energieklasse | C |
| Parkeerfaciliteiten | Door middels van vergunningen of betaald parkeren |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op minder dan 500 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.