Rietveldenweg 13
5222 AP
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 890 ㎡
€ 1.000.000,00 k.k.Omschrijving
TE KOOP
Circa 890 m² bedrijfsruimte / showroom met boven (bedrijfs)woning met circa 127 m² gebruiksoppervlakte
Verhuur is bespreekbaar!
Het object is gelegen op bedrijventerrein ‘De Rietvelden’ in ’s-Hertogenbosch. Dit binnenstedelijk bedrijventerrein kenmerkt zich door een grote diversiteit aan bedrijvigheid. De Rietvelden oogt modern, is uitstekend bereikbaar en profiteert optimaal van de voordelen van de binnenstedelijke ligging.
Op De Rietvelden zijn onder meer gevestigd: TNT, Heineken Nederland, Isero, KEK, Makro, Sligro, EJP Accountants en diverse dealers van personenwagens (Peugeot, Renault).
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te koop |
| Oppervlakte | 890 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1966 |
| Energieklasse | A |
| Parkeerfaciliteiten | Op het eigen terrein kunnen 8 auto's worden geparkeerd. tevens is er voldoende parkeergelegenheid aan de voorzijde van het terrein. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 500 m tot 1000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.