Hedikhuizerweg 15 A 5
5222 BC
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 245.000,00 v.o.n.Omschrijving
VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD
Circa 118 m², verdeeld over twee bouwlagen
Op zoek naar een moderne en goed bereikbare bedrijfsruimte in ’s-Hertogenbosch?
Aan de Hedikhuizerweg 15-17, op bedrijventerrein De Rietvelden, wordt een hoogwaardige nieuwbouw bedrijfsunit te koop aangeboden. De unit maakt onderdeel uit van een recent gerealiseerd complex van 34 bedrijfsunits en bieden ondernemers volop mogelijkheden voor opslag, werkplaats of bedrijfsvoering.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te koop |
| Oppervlakte | 118 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2025 |
| Parkeerfaciliteiten | 2 eigen parkeerplaatsen |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1000 m tot 1500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verkocht onder voorbehoud |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.