de Diepteweg 22
5236 PV
’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 1.065 ㎡
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 120.000,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 1.065 m² bedrijfsruimte
Circa 300 m² nieuw te bouwen kantoorruimte
Het object is gelegen aan De Diepteweg 22 op het bedrijventerrein Empel-Zuid te ‘s-Hertogenbosch. Het object heeft een hoge attentiewaarde door haar uiterlijke verschijning en de ligging op een prominente locatie aan de drukke rondweg.
Bedrijfsruimte
De bedrijfsruimte bestaat uit circa 1.065 m² met een groot voorliggend buitenterrein.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 1.065 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2021 |
| Parkeerfaciliteiten | Het terrein is voorzien van klinkerbestrating en er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.