Kievitsven 64 E
5249 JK
Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 232 ㎡
€ 19.500,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 232 m² bedrijfsruimte
Op bedrijventerrein Kruisstraat in Rosmalen bieden wij een bedrijfsunit te koop aan, bestaande uit circa 232 m² bedrijfsruimte. Het pand is gelegen op een gunstige locatie in de nabijheid van de A59, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid met eigen vervoer. Het terrein biedt tevens diverse voorzieningen en parkeerfaciliteiten op eigen terrein.
Kievitsven 64E ligt op een bedrijventerrein met een diversiteit aan ondernemers, waaronder onder andere Spiegels op Maat, Airmeister, Pennings Akoestisch Afbouwen, POP Light Projectverlichting & lichtadvies, Masterdarts Dartsgroothandel en Bloomdare Eyewear.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 232 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2009 |
| Parkeerfaciliteiten | Voldoende openbare parkeergelegenheid |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1000 m tot 1500 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.