Kievitsven 34
5249 JJ
Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 80 ㎡
Kantoorruimte | circa 80 ㎡
€ 19.500,00 per jaarOmschrijving
te huur
Circa 80 m² bedrijfsruimte
Circa 80 m² kantoorruimte
Op het representatieve bedrijventerrein Kruisstraat in Rosmalen bieden wij een moderne en direct inzetbare bedrijfsunit te huur aan, bestaande uit circa 80 m² multifunctionele bedrijfsruimte op de begane grond en circa 80 m² kantoorruimte op de verdieping. Dankzij de ligging nabij de A59 en de uitstekende verbindingen met de A2 en A50, is het object optimaal bereikbaar met eigen vervoer. Bovendien beschikt het terrein over ruime parkeergelegenheid op eigen terrein.
Kievitsven 34 maakt deel uit van een levendig ondernemersgebied, met bedrijven zoals Van den Akker Engineering en Schadenet Schellings Rosmalen Autoschade in de directe omgeving.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 80 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Parkeerfaciliteiten | Voldoende openbare parkeergelegenheid |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 1500 m tot 2000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Servicekosten | € 90,00 Per maand |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.