Friezenstraat 12 F
5249 JS
Rosmalen
Bedrijfsruimte | circa 50 ㎡
Kantoorruimte | circa 50 ㎡
€ 15.000,00 per jaar€ 225.000,00 k.k.
Omschrijving
TE KOOP / TE HUUR
Bedrijfsunit van circa 100 m²
De nieuwbouwunit is gerealiseerd aan de Friezenstraat 12 in Rosmalen, gelegen op bedrijventerrein Kruisstraat te Rosmalen.
Dit onlangs gerealiseerde project omvat in totaal 16 bedrijfsunits, in oppervlakte variërend van 100 m² tot 145 m² totaal vloeroppervlak.
De te koop en de te huur aangeboden bedrijfsunit heeft een totale oppervlakte circa 100 m², bestaande uit circa 50 m² bedrijfsruimte op de begane grond en circa 50 m² kantoorachtige ruimte op de verdieping.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Huur of koop |
| Oppervlakte | 50 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2025 |
| Parkeerfaciliteiten | De unit beschikt over één eigen parkeerplaats. daarnaast zijn er op het gemeenschappelijk buitenterrein ruim voldoende openbare parkeervoorzieningen. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 2000 m tot 3000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op minder dan 500 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.