Dopheiweg 1
5473 VN
Heeswijk-dinther
Bedrijfsruimte | circa 340 ㎡
€ 22.500,00 per jaarOmschrijving
TE HUUR
Circa 340 m² bedrijfsruimte
De te huur aangeboden bedrijfsruimte ligt aan de Dopheiweg 1 in Heeswijk-Dinther binnen de gemeente Bernheze in de provincie Noord-Brabant. Dopheiweg is gelegen in de buurt Heeswijkse Bosschen en hoort ook bij de wijk Buitengebied Heeswijk-Dinther in de gemeente Bernheze.
Bedrijfsruimte
De beschikbare bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van circa 340 m².
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 340 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2023 |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 3000 m tot 4000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.