Hondsneststraat 20
5321 GT
Hedel
Bedrijfsruimte | circa 375 ㎡
Buitenterrein | circa 1.000 ㎡
Verhuurd
Omschrijving
VERHUURD
Circa 375 m² bedrijfsruimte met circa 1.000 m² buitenruimte
Het object is gelegen aan de Hondsneststraat aan de rand van Hedel. In de directe omgeving zijn voornamelijk woonhuizen en agrarische gronden gelegen. Het centrum van Hedel ligt op loopafstand.
Bedrijfsruimte
Het betreft een bedrijfsruimte met een oppervlakte van circa 375 m².
De bedrijfsruimte is geschikt voor opslagactiviteiten, echter automotivebedrijven zijn hier niet toegestaan.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 375 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Parkeerfaciliteiten | Er is voldoende parkeergelegenheid op het terrein aanwezig |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 3000 m tot 4000 m |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verhuurd |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.