Brabantsehoek 16
5074 NJ
Biezenmortel
Bedrijfsruimte | circa 932 ㎡
Verhuurd
Omschrijving
VERHUURD
Circa 932 opslagruimte
(verdeeld in 2 ruimtes van circa 118 m² en circa 814 m²)
Aan de Brabantsehoek 16 in Biezenmortel bevindt zich deze functionele bedrijfsruimtes, gelegen in een rustige, landelijke omgeving met goede bereikbaarheid. Het object is bij uitstek geschikt voor opslag, stalling en als werkplaats.
Bedrijfsruimte
Het gebouw bestaat uit een tweetal ruime hallen verdeeld in een ruimte van circa 118 m² en circa 814 m². Het object wordt in zijn geheel te huur aangeboden.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te huur |
| Oppervlakte | 932 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1983 |
| Parkeerfaciliteiten | Op het terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid NS station | Op 4000 m tot 5000 m |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 2000 m tot 3000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Verhuurd |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.