Industrieweg 6
5324 JX
Ammerzoden
Bedrijfsruimte | circa 1.129 ㎡
Kantoorruimte | circa 114 ㎡
€ 875.000,00 k.k.Omschrijving
TE KOOP
Circa 591 m² bedrijfsruimte
Circa 114 m² kantoorruimte
Circa 538 m² entresol
Turnkey oplevering
Een bedrijfsobject dat de perfecte balans biedt tussen ruimte, functionaliteit en modern comfort. Welkom aan de Industrieweg 6 te Ammerzoden, gelegen op bedrijventerrein Uilecoten te Ammerzoden.
Dit indrukwekkende pand omvat een ruime bedrijfsruimte inclusief buitenterreinen van circa 1.340 m² totaaloppervlak, eigentijdse kantoorruimtes met doorgroeimogelijkheden op strategische locatie in centraal Nederland gelegen.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type | Te koop |
| Oppervlakte | 1.129 ㎡ |
| Gebouwdetails | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1995 |
| Parkeerfaciliteiten | Het buitenterrein bestaat uit circa 1.340 m². op eigen terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig, daarnaast kan er ook in de directe omgeving van het object worden geparkeerd. |
| Bereikbaarheid snelweg afrit | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid NS station | Op 5000 m of meer |
| Bereikbaarheid bushalte | Op 500 m tot 1000 m |
| Financieel | |
|---|---|
| Transactiestatus | Beschikbaar |
| Type aanvaarding | In overleg |
Andere panden met vergelijkbare kenmerken
Te huur
Kempenlandstraat 13 C
5262 GK Vught
Bedrijfsruimte | circa 483 ㎡
Kantoorruimte | circa 200 ㎡
€ 55.000,00 per jaar
Te huur
Hedikhuizerweg 15 A 11
5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 118 ㎡
€ 21.000,00 per jaar
Te huur
De Grote Elst 5-7
5246 JM Rosmalen
Kantoorruimte | circa 300 ㎡
€ 135,00 per ㎡ per jaarVraag de brochure aan voor dit object
Na het invullen van het formulier zal de download van de brochure direct starten.
Plan een bezichtiging voor dit object
Na het invullen van het formulier nemen wij zo snel mogelijk contact op.