Hedikhuizerweg 15 A 1

5222 BC ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 188 ㎡

€ 425.000,00 v.o.n.

Omschrijving

TE KOOP: REPRESENTATIEVE BEDRIJFSUNIT
Circa 188 m², verdeeld over twee bouwlagen

Op zoek naar een moderne en goed bereikbare bedrijfsruimte in ’s-Hertogenbosch?

Aan de Hedikhuizerweg 15-17, op bedrijventerrein De Rietvelden, wordt een hoogwaardige nieuwbouw bedrijfsunit te koop aangeboden. De unit maakt onderdeel uit van een recent gerealiseerd complex van 34 bedrijfsunits en bieden ondernemers volop mogelijkheden voor opslag, werkplaats of bedrijfsvoering.

Bedrijfsunit
Het betreft een bedrijfsunit van circa 188 m², verdeeld over twee bouwlagen. De bedrijfsunit is degelijk gebouwd met duurzame materialen en voorzien van uitstekende isolatie. Dankzij de vrije hoogte van ca. 8,5 meter en de grote overheaddeur (4 m hoog) zijn de ruimtes multifunctioneel inzetbaar. Deze unit heeft maar liefst 2 overheaddeuren naast elkaar!

Pluspunten van de unit
- Gevlinderde betonvloer op de begane grond;
- De vloerbelasting van de betonnen begane grondvloer bedraagt maximaal 1.000kg/m²;
- Vloerbelasting van de betonnen verdiepingsvloer bedraagt 350 kg/m²;
- Alle overheaddeuren hebben een hoogte van 4 meter;
- Alle units zijn standaard voorzien van toilet met fontein;
- Uitstekende vloer-, gevel- en dakisolatie;
- Gebouwhoogte van circa 8,5 meter;
- Eigen parkeergelegenheid (10 parkeerplaatsen)
- Twee overheaddeuren

Bestemming
Volgens het thans geldende bestemmingsplan "Bedrijventerrein de Rietvelden, De Vutter, Het Ertveld", onherroepelijk per 3 juni 2013, is deze locatie bestemd voor bedrijvigheid en groothandel in de categorieën 1 tot en met 4.1 van de Staat van Bedrijfsactiviteiten (zie www.ruimtelijkeplannennl voor een nadere toelichting).

Bereikbaarheid
De bereikbaarheid per auto is goed. Vanaf de A2 (Utrecht-Eindhoven) is het object binnen enkele minuten bereikbaar. Via de A59 zijn Nijmegen, Breda en Tilburg goed bereikbaar. De bereikbaarheid per auto is goed. Vanaf de A2 (Utrecht-Eindhoven) is het object binnen enkele minuten bereikbaar. Via de A59 zijn Nijmegen, Breda en Tilburg goed bereikbaar.

+ Lees volledige omschrijving
Kenmerken
TypeTe koop
Oppervlakte188
Gebouwdetails
Bouwjaar2025
Parkeerfaciliteiten10 eigen parkeerplaatsen
Bereikbaarheid snelweg afritOp 1000 m tot 1500 m
Bereikbaarheid NS stationOp 3000 m tot 4000 m
Bereikbaarheid bushalteOp 500 m tot 1000 m
Financieel
TransactiestatusBeschikbaar
Type aanvaardingIn overleg