Poolvos 4

5236 NZ ’s-Hertogenbosch
Bedrijfsruimte | circa 200 ㎡
Kantoorruimte | circa 48 ㎡

Verhuurd

Omschrijving

VERHUURD
Circa 200 m² bedrijfsruimte
Circa 48 m² kantoorruimte

Het te huur aangeboden bedrijfsobject maakt onderdeel uit van een groter nieuwbouw object. Het object is gelegen op het nieuwe bedrijventerrein Rosmalenseplas in ‘s-Hertogenbosch.

Het bedrijventerrein Rosmalenseplas kan gezien worden als een modern en hoogwaardig bedrijventerrein ten behoeve van  middelgrote bedrijven in de lichtere milieuklasse. Het bedrijvenpark ligt pal aan de A2, vlakbij knooppunt Empel. Vanwege de centrale ligging in Nederland, vlakbij andere belangrijke snelwegen, is het park goed bereikbaar voor medewerkers en bezoekers.

Bedrijfsruimte
Het betreft een gedeelte van het nieuw gebouwde bedrijfsobject bestaande uit circa 200 m² bedrijfsruimte op de begane grond. 

Kenmerken bedrijfsruimte
- Glad afgewerkte betonvloer
- LED verlichting
- Overheaddeur

Kantoorruimte
De kantoorruimte heeft een oppervlakte van circa 48 m², gelegen op de begane grond.

Kenmerken kantoorruimte
- Glad afgewerkte betonvloer
- Pantry
- Gemeenschappelijke toiletten
- LED verlichting
- Koeling/verwarming middels warmtepomp
- Industriële uitstraling

Parkeren
Er zijn 4 eigen parkeerplaatsen beschikbaar op eigen terrein.

Locatie
Het object is gelegen op bedrijventerrein Rosmalenseplas in ‘s-Hertogenbosch. Via de A2 (Amsterdam – Maastricht) en de A59 (Zonzeel – Oss) is het terrein uitstekend bereikbaar. Het knooppunt Empel, waar deze rijkswegen elkaar kruisen, bevindt zich op korte afstand. De oprit naar de A2 ligt op slechts ca. 1,5 kilometer van het object, waardoor er een directe verbinding is richting Utrecht, Eindhoven en verder. Ook de A59 is eenvoudig en snel bereikbaar, wat zorgt voor een vlotte verbinding richting Waalwijk, Tilburg en Oss.

+ Lees volledige omschrijving
Kenmerken
TypeTe huur
Oppervlakte200
Gebouwdetails
Bouwjaar2024
ParkeerfaciliteitenEr zijn 4 eigen parkeerplaatsen beschikbaar op eigen terrein
Bereikbaarheid snelweg afritOp 1500 m tot 2000 m
Bereikbaarheid NS stationOp 5000 m of meer
Bereikbaarheid bushalteOp minder dan 500 m
Financieel
TransactiestatusVerhuurd
Type aanvaardingIn overleg